Rapid
  Rapid Spaceback
  Octavia
  Octavia RS
  Octavia Combi
  Octavia Combi RS
  Yeni Yeti
  Yeni Superb
Aksesuarlar

Dekoratif kapı eşiği kaplamaları
Kapı eşiklerinin etrafındaki kaportayı kir ve hasardan korumak ve aynı zamanda otomobilinizin görünümünü geliştirmek mi istiyorsunuz? O zaman Fabia'nın dekoratif eşik plakaları tam sizin için. Kesinlikle pratik siyah eşik plakalarının aksine, bunlarda çok etkileyici tasarımın sonucu olan paslanmaz çelik gömme parçalar bulunur. Ön plakalara "Fabia" ibaresi basılmıştır.

Bütün ŠKODA Orijinal Aksesuarları ürünleri gibi, bu eşik plakaları da kalite ve biçim açısından zorlu testlerden geçirilmiştir, o nedenle otomobilinizin kaportasına mükemmel oturacağından ve takıldıktan sonra tam olarak ihtiyacınız olan yerde kalacaklarından daima emin olabilirsiniz.​
 
Kırmızı ve Gri Paket
ŠKODA Orijinal Aksesuarları yelpazesinden Kırmızı ve Gri paketi ile Fabia'nın heyecan verici kıvrımlı kesim biçimlerine dikkat çekin. Bu paket özel tasarım kırmızı ve gri dış çıkartmalar, Savio 17" kırmızı cilalı alaşım jantlar ve kırmızı yan ayna muhafazalarından oluşmaktadır. Paket beyaz gövde rengi için sunulmaktadır.
 
Çocuk koltuğu 1
Otomobille yolculuk ederken, çocukların kendi büyüme aşamalarına uygun ve bütün güvenlik kriterlerini karşılayan oto koltuklarında olmaları gerekir. 15 aylığa kadar bebekler için, ŠKODA Orijinal Aksesuarları yelpazesi çok fonksiyonlu Baby Plus koltuğu sunmaktadır.

Kullanışlı sapı ve konumlandırma yapısı ile, bu çocuk koltuğu beş farklı şekilde kullanılabilir:
• Taşıma
• Otomobil içi konumlandırma
• Sallama
• Dinlendirme
• Koltuk

Baby Plus koltuk sıkı Euro NCAP güvenlik testlerini başarıyla geçmiştir. Çocuğunuz acil bir durumda bile iyi korunur.​​
 
İç tasarım folyosu
İç mekanınızı daha da kişiselleştirmeyi mi arzu ediyorsunuz? İç tasarım çıkartmaları sayesinde, artık Fabia'nızın içini kişiselleştirebilir ve, örneğin, en yakınınıza "göz kulak olabilirsiniz". Özel bir online uygulamayı kullanarak, bir fotoğraf yükleyebilir ve düzenleyebilir, daha sonra bunu bir iç mekan çıkartmasına dönüştürebilirsiniz. Bu çıkartma ön yolcunun önündeki döşemeye yapışacak şekilde tasarlanmıştır. İç tasarım çıkartmaları beyaz ve siyah döşemeler için sunulmaktadır.​
 
16" Italia alaşımlı jant
Otomobilinize daha iyi bir görünüm kazandırmanın yolunu arıyorsanız, başlamak için en iyi ve meydandaki yer jantlardır. Hafif alaşımlı jantlar çekicilikte size büyük bir destek sağlayacaktır.

Aynı şey, 215/45 R16 lastikli beyaz (ya da metalik siyah veya gümüş) fırçalanmış 16" Italia alaşımlı jant tasarımı için de söylenebilir. Sadece muhteşem görünmekle kalmıyorlar, aynı zamanda dayanıklılar ve daha iyi yol tutuş sağlıyorlar.

Jantlar, diğer hususların yanı sıra, paslanmaya, hava şartlarının getirebileceği olumsuzluklara, ya da sürüş sırasında deformasyona karşı dayanıklı olduklarını kanıtlamak için, zorlu ŠKODA onay testlerinden geçirilmiştir.​​
 
Lastik bagaj paspası
Bagaj bölmesi için lastik paspas çok kullanışlı bir yardımcıdır. İç mekanın kirlenmesinden endişe duymadan ayakkabılar, spor ekipmanı, bahçe malzemeleri, ve kereste gibi kirli eşyaları koyabilirsiniz.

Paspas suyla kolayca ve hızla temizlenebilir. Eşyaların kaymasını önleyebilir ve ŠKODA file sistemi ile birlikte kullanılabilir.

Otomobilin bagaj alanının tamamını sadece ŠKODA Orijinal Aksesuarları yelpazesinden kaliteli bir paspas mükemmelen kapatabilir.​​
 Okunma Sayısı: 4835   |   Güncelleme Tarihi: 08.12.2015
Sayfayı YazdırGoogle maps için tıklayınız...
Honda
Plaza

İstanbul Yolu 3. Km
Çiftlik Kavşağı
Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0 312 397 38 23
Faks: 0 312 397 38 34


Google maps için tıklayınız...
Skoda
Plaza

İstanbul Yolu 3. Km
Çiftlik Kavşağı
Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0 312 397 38 23
Faks: 0 312 397 38 34


Google maps için tıklayınız...
Honda
Showroom

Turan Güneş Bulvarı
Nu: 73 Yıldız
Çankaya/ANKARA
Tel: 0 312 491 66 76
Faks: 0 312 491 66 80

 
Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal Efe Otomotiv’e aittir.
Site Haritası | Efe Otomotiv. Her hakkı saklıdır. 2012 ©
 İş'e yarayan web siteleri